Adora Resort Otel Transfer

Havalimanı - Adora Resort Hotel Transfer

Adora Resort Hotel Ulaşım Belek Transfer;

Havaalanından otel transferi konusunda deneyimli olan firmamız, Adora Resort Hotel’de yapacağınız tatilin unutulmaz olması, güzel başlamasına bağlıdır. Antalya Havaalanı’ndan Belek bölgesinde bulunan Adora Resort Hotel‘e ulaşımınızda elimizden gelen tüm kolaylıkları göstereceğiz. Havalimanı – otel transferinizin en iyi şekilde olması için hangi tarihte ve saatte Antalya’da olacağınız, tatile kaç kişi geldiğiniz ve bagaj miktarınız ve bunun yanı sıra ek hizmetlere ihtiyaç duyup duymadığınız konusunda bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Ek hizmetler; engelli olup olmama durumu, çocuk koltuğu, evcil hayvan veya bizim tahmin edemediğimiz bir durum olabilir. Mutlu güzel bir tatil geçirmenizi temenni ederiz. Bir arzunuz ve sorunuz olması halinde bize telefon veya mail yolu ile iletmenizi rica ederiz.

Adora Resort Hotel Ulaşım Belek Transfer bizlerin siz misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden sadece bir tanesi. Diğer hizmetlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Havalimanı Manavgat transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.
• Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
• Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
• Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.
www.airportstransferturkey.com

Share and Enjoy !

0Shares
0

Leave a Comment