Adrasan Klados Hotel Transfer

Havalimanı - Adrasan Klados Hotel Transfer

Adrasan Klados Hotel Ulaşım Transfer;

Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı  Adrasan’da bulunan Adrasan Klados Hotel  Antalya şehir merkezine 99 km ve Antalya Havalimanı’na 108 km mesafedir. Antalya Havaalanından Adrasan Klados Hotel‘e  transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 1 saat 42 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı – Adrasan Klados Hotel transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Adrasan Klados Hotel – Havalimanı transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.

Havalimanı Adrasan Transfer rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Antalya Havalimanından Adrasan tatil bölgesine yapmayı planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorununuz ve probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden ve 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önem arz etmektedir.

Antalya Adrasan tatil bölgesinde taksi hizmeti bulunmaktadır. Fakat Antalya Havalimanı Adrasan arası uzaklık 109 kilometre olup normal taksi ücreti 450-500 TL arası tutmaktadır. Bu taksi ücreti göz önüne alındığında, daha uygun fiyata daha konforlu ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti alabilirsiniz. Transfer rezervasyonunu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.Adrasan Klados Hotel Ulaşım Transfer

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Havalimanı Adrasan transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

Adrasan Klados Hotel Telefon Adres İletişim Bilgileri

Share and Enjoy !

0Shares
0