akra barut hotel ulasim antalya lara transfer

Havalimanı - Akra Barut Hotel Lara Transfer

Akra Barut Hotel Ulaşım Antalya Lara Transfer;

Ülkemizin güzel şehirlerinden Antalya’ya hoş geldiniz. Planlamış olduğunuz tatilin unutulmaz bir tatil olması, başlangıcının güzel olmasına bağlıdır. Antalya Havaalanı’ndan Akra Barut Hotel’e transferinizde elimizden gelen tüm kolaylıkları gösterip, güzel bir tatil geçirmenizi sağlamaya çalışacağız. Havalimanından Akra Barut Hotel’e en kısa zamanda ulaşıp tatilinize bir önce başlamanızı istiyoruz.

Akra Barut Hotel Ulaşım Antalya Lara Transfer yapabilmemiz için;

Hangi tarih ve saatte Antalya’da olacağınız, tatile kaç kişi geldiğiniz ve bagaj miktarınızı bildirmeniz gerekmektedir. Ek hizmet ihtiyacınız varsa lütfen bildirmeyi unutmayınız. (Engelli aracı, çocuk koltuğu, evcil hayvan taşıma vb gibi.)

Ulaşım ve transfer hizmetimizden memnun kalacağınızı umarız.

Keyifli ve unutulmaz bir tatil geçirmenizi diler, bir arzunuz ve sorunuz olması halinde bize telefon veya mail yolu ile iletmenizi isteriz.

Havalimanı Lara transfer rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Havaalanı Lara transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • www.airportstransferturkey.com