ambassador hotel ulasim kemer transfer

Havalimanı Ambassador Hotel Ulaşım Kemer Transfer

Antalya Kemer Otelleri arasında bulunan Ambassador Hotel’de tatil yapma kararı aldınız. Ambassador Hotel Ulaşım Kemer Transfer hizmetini kaliteli güvenli konforlu ve ekonomik bir şekilde yapmaya çalışacağız.

Ambassador Hotel Antalya Havaalanı’na 59,401 km uzaklıkta olup, yolculuğumuz normal hava koşullarında ortalama 55 dakika sürecektir.

Antalya Havaalanı Kemer Transfer hizmetini işinde uzman sürücülerimizle, konforlu bakımlı ve yüksek modelli araçlarımızla yapmaktayız.

Arkasında deneyimli ve profesyonel saha operasyon ekibi bulunan firmamızla, transfer hizmetini kaliteli, konforlu zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştirebilmek için tüm etkenleri optimize etmeye çalışıyoruz.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer rezervasyonu için geliş saati ve tarihi, misafir sayısı ve güvenliğiniz açısından yolcuların ad ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Bu bilgilerin yanında havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış saati ve havaalanı ile uçuş numarasının kesinlikle bizlere bildirmesi gerekmektedir.

Havalimanında sizleri bekletmemek için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın takibi yapılmakta olup, teker piste değdiği anda tarafımıza bilgisi gelmektedir.

Ambassador Hotel Ulaşım Kemer Transfer;

Bu sene yapmayı düşündüğünüz tatilinizde, Türkiye’nin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Kemer’i tercih ettiniz. Antalya’ya geldikten sonra Kemer de bulunan seçkin restoranlarda enfes lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusunun yoğunluğunda bir şeyler içmeyi ihmal etmeyiniz.

Antalya Havalimanından gerçekleştirmeyi planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorunuz veya probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden veya 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz kendimizi geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Uygun fiyata konforlu, ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Kemer Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Ambassador Hotel transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelinin ödenmesi için üç farklı alternatif bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

 

www.airportstransferturkey.com

Leave a Comment