Antalya Rixos Otelleri Transfer

Antalya Rixos Otelleri transfer hizmetinin diğer transfer hizmetlerimizden farkı yoktur. Çünkü tüm transfer hizmetlerimizin kaliteli güvenli zamanında konforlu ve ekonomik olması için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Önümüze çıkabilecek tüm aksilikleri hesaplamaya ve buna göre birtakım önlemler almaya çalışıyoruz. her zaman bir b planımız ve c planımız tabiki var.

Siz değerli misafirlerimizin tatillerinin güzel geçebilmesi için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Tatilinizin güzel ve unutulmaz olmasının başlangıç noktasında bulunan transfer emekçileri olarak bizler üstün gayret ve çaba göstermekteyiz.

Antalya Rixos Otelleri Transfer ücretini ödeme alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Havalimanı transfer firmaları arasında birtakım partner sitelerimizde bulunmaktadır. Bu siteye buradan ulaşabilirisniz.

Antalya rixos Hotellerinde tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığın keyfini yaşayabilmenizin başlangıç noktası Antalya Rixos Hoteline sorunsuz bir şekilde ulaşmaktır.

Antalya Havalimanı’na uçağınız indiğinde temiz, bakımlı, konforlu ve içi serin bir aracın sizi beklemesi çok öenmli bir başlangıçtır. Antalya’da yaz ayların %10 ün üzerine çıkan nem oranları ve 40 derecenin üzerine çıkan sıcaklıkta sadece Antalya Rixos Otellerinde tatil yapacak olan misafirlerimizin değil hiçbir misafirimizn havalimanında bekletilmesini istemeyiz. Bu durum için UTS (Uçak Takip Sitemi) devreye sokulmuş olup Antalya Uçağınızın tekeri iniş pistine değdiği anda takibi yapan arakdaşımıza bildirim gitmektedir. Arkadaşımız sizi almak üzere havalimanına doğru hareket etmektedir.

Araçla ilgili tüm bakım ve kontroller yapılmakta ve araç sizi havalimanı çıkış kapısında beklemektedir. Bavullarınız aldıktan sonra arkadaşımızı aradığınızda bir kaç dakika sonra yanınızda olmaktadır.

Sizi güvenli konforlu ve deneyimli sürücülerimizle karşılıyoruz. Araç sürücülerimizin tamamında gerekli olan SRC 2 ve psikoteknik belgeleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra aracımızda D2 karayolları yolcu taşıma belgelerimiz mevcut olup her koltuk özel olarak sigortalanmıştır.

Antalya Shuttle

Leave a Comment