Azura Deluxe Resort Hotel Transfer

Antalya Havalimanı’ndan Alanya Avsallar’da bulunan Azura Deluxe Resort Hotel Transfer süresi normal koşullarda ortalama 1 saat 27 dakikadır. Azura Deluxe Resort Hotel havaalanına 102 km uzaklıktadır. Alanya Avsallar’da bulunan konaklama mekanlarından birinde konaklamak oldukça iyi bir seçimdir. Çünkü Avsallar, turizm şehri olan Antalya’nın en güzel turizm merkezlerinden birisidir.

Antalya Havalimanı Avsallar transfer hizmetini zamanında, güvenli, konforlu ve ekonomik olarak yapıyoruz. Havaalanı ulaşım hizmetini güçlü operasyon ekibi, deneyimli sürücülerimiz, uzman çalışma arkadaşlarımızla, konforlu ve bakımlı araçlarımızla operasyon gerçekleştiriyoruz.

Azura Deluxe Resort Hotel Transfer
Havalimanı Avsallar Azura Deluxe Resort Hotel Transfer sürecince, sizlere özel hizmet sunmak için tüm çabayı gösteriyoruz. Bunun yanında havalimanı ulaşım için herhangi bir talebiniz veya isteğiniz olması durumunda bize iletmenizi istiyoruz. Havalimanı transfer hizmetinin ödemesini internet sitemiz üzerinden kredi kartı veya transfer bittiğinde nakit olarak ödeyebilirsiniz. Transfer araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası periyodik olarak temizlenmekte ve gerekli hijyen işlemleri yapılmaktadır. Temizlik işlemlerini yaptıktan sonra, aracımızı diğer misafirlerimize hizmet için hazır hale getirilmektedir. Böylelikle bir sonraki randevu zamanını beklemektedir. Transfer öncesi, siz değerli misafirlerimizin rahatı için araçlarımız düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Havalimanı Transferini Nasıl Yapıyoruz?

Antalya Havalimanı’ndan Avsallar Azura Deluxe Resort Hotel Transfer öncesi rezervasyon formunda uçuş numaranızı iletmeniz gerekiyor. Dolayısı ile uçağınızın iniş saatini uygulama üzerinden takip ederek operasyona yön veriyoruz. Uçağınızın tekeri piste değdiği anda “takip ettiğiniz uçak piste indi” bildirimi alıyoruz. Bu bildirim sonrası şoför arkadaşımız sizi karşılamak için havalimanın ilgili terminaline doğru hareket ediyor. Sizleri havaalanı terminal çıkış kapısında karşılayarak aracınıza kadar eşlik ediyoruz. Sonrasında sizi doğrudan otelinizin kapısına kadar eşlik ediyoruz.

Azura Deluxe Resort Hotel‘den Antalya Havalimanına doğru uçağınızın kalkış saatine göre planlayarak, otelinizin resepsiyon kapısında bekliyoruz. Unutulmaz bir Antalya tatilinin bitmesinin ardından, havaalanına uçağınızın kalkacağı terminale bırakıyoruz.

Ayrıca Alanya’daki konaklama mekanınızdan Antalya’nın farklı turizm bölgelere gitmek isterseniz, 7/24 transfer hizmeti vermekteyiz.

Sentido Zeynep Hotel Transfer

Havaliman Azura Deluxe Resort Hotel Transfer Rezervasyonunu Nasıl Yapabilirsiniz?

Havaalanı Avsallar transfer rezervasyonunuzu yapmadan önce aşağıdaki adımları okumanızı rica ediyoruz.

  • Rezervasyonunuzu sitemizdeki online rezervasyon formu ile yapabilirsiniz.
  • Gerekli alanları hatasız doldurduktan sonra bilgileriniz bize ulaşıyor.
  • E-posta adresinize rezervasyon bilgilerinizin olduğu bilgilendirme maili geliyor.
  • Bize iletmiş olduğunuz telefon numaranızdan sizinle iletişime geçerek transferinizi teyit ediyoruz.

Rezervasyon İçin Sizden İstenecek Bilgiler

Antalya Havaalanı’ndan Azura Deluxe Resort Hotel Transfer ulaşım hizmetini sorunsuz yapabilmemiz için rezervasyon formundaki bilgileri girmeniz gerekiyor. Uçuş tarihi ve saati, yolculuk yapacak yapacak kişi sayısını, güvenliğiniz açısından yolcuların ad-soyad bilgileri gereklidir. Seyahat hizmetinde aksaklık yaşamamanız için rezervasyon formunu doldururken uçuş numarasını (TK2410, PC2008, XQ155.vb) belirtmeniz gereklidir.

Antalya Havalimanı ulaşım transfer hizmetiyle ilgili talep ve sorularınız için telefon, whatsapp ve e-mail adresimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.