Belek Airport Transfer

Belek Airport Transfer

Belek Airport Transfer hizmetini seçerken bazı konularda dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Öncelikle Belek Antalya Airport transferi için seçeceğiniz firmanın hangi detaylarına bakmanız gerekiyor. Öncelikle web sitesinde türsab üyesi olup olmadığı konusunda sayfada bir emare olup olmadığına bakmalısınız.

Ayrıca firmanın bir kurumsal hattı olup olmadığına bu hat yardımıyla firma yetkililerine ulaşabiliyormusunuz ? Havalimanı transfer satın almak istediğiniz firmanın sabit bir adresinin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Sabit bir adresi olmayan bir işletmenin kurumsal olması düşünülemez.

Sabit bir adresin yanında sabit birde telefon numarası olmalıdır. Sabit numarası olmayan bir firma ile birçok problem yaşarsınız. Tatil için Antalya Havalimanı’na geldiniz uçaktan indiniz bavulları alıp havalimanı dışına çıktınız.

Firmadan gönderilen aracın sizi bekledğini düşünüyorsunuz. Telefonla aradınız “aradığınız kişiye ulaşılamıyor” biraz canınız sıkıldı fakat firmayı arar hallederim diye düşündünüz. Firmayı gsm numarasından aradınız yine aynı ses “aradığınız kişiye ulaşılamıyor” işte kurumsal olmayan firma ile yaşayacağınız problemlerden birisi.

Bunun yanında araçlarda Havalimanı transfer hizmeti vermek isteyen firma araçlarında yasal olarak nulundurulması gereken birtakım belgeler vardır. Firmanın bu belge yeterliliklerinin olup olmadığı hakkında bilgi almalısınız.

 

Antalya Belek Otelleri arasında konaklayacağınız oteli buradan seçerek otele kaç tl ücret karşılığında gideceğinizi öğrenebilirisiniz.

Belek Airport Transfer hizmeti karşılığında ne kadar ödeme yapacağınız hususuna geldiğimizde. Firmamız bu konuda gayet adil ve şeffaf olmayı amaçlamaktadır. BUndan dolayıdırki yılın tüm günleri bizim için aynı özelliktedir. Neden bayramlarda ve sezon zamanları diye belirtilen nisan-ekim ayları arasında fiyatları artıralım.

Ayrıca Havalimanı Belek transfer ücreti sistem tarafından tercih ettiğiniz konaklama mekanının havalimanı na uzaklığı baz alınarak hesaplanmaktadır. Bu hesaplama yılın  3365 günün günün her saati için aynı olmaktadır.

Sezon dönemi olarak bilinen nisan ekim döneminde ücretler firmalar tarafından yükseltilmektedir. Bizim transfer anlayışımızda ise yılın 365 günü günün 24 saati ücret yapılandırma mantığı aynı olmalıdır.

Tüm bunların yanında 7/24 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz +90 850 255 07 23 numaralı telefondan veya +90 541 686 02 22 wattsap hattından ulaşabileceğinizi unutmayınız.
www.airportstransferturkey.com

Leave a Comment