Belek Antalya Havalimanı Transfer

Belek Antalya Havalimanı Transfer hizmeti kaliteli güvenli ve ekonomik olarak sağlanmaktadır. Antalya Havalimanı transfer hizmeti basit gibi görünen ama çok dikkatli ve özenli verilmesi gereken bir hizmettir. Bu hizmeti gerçekleştirmek isteyen bir çok firma ve kişiye rastlanır. Fakat bu konuda başarılı olan firma sayısı iki elin parmaklarını geçmez. Bu sonucun nereden kaynaklandığını sizler için araştırdık.

Sonucu bu  yazımızda bulabilirsiniz. Antalya Havalimanı Transfer  bir çok firmanın para kazanmak istediği bir arama kelimesidir google da.

Belek Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havaalanından güzel bir tatil bölgemiz olan Belek’te transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Havalimanı Belek Transfer hizmeti ücreti tercih ettiğiniz konaklama mekanının havaalanına uzaklığı baz alınarak hesaplanmaktadır.

 

Antalya Havalimanından Belek’te bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Belek transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Belek’te gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Havaalanı Belek transfer süresi normal hava koşullarında ortalama 45 dakika sürmektedir. Havalimanı Belek arası kaç km diye merak ediyorsanız bunun cevabı 25-35 km olarak, Belek Otelleri’ne göre değişmektedir.
Antalya Havalimanı Transferi denildiği zaman akla gelen geçmişi ve operasyon ekibi ile siz misafirlerimizin tatile güzel başlaması ve tatil bitiminde evinize huzurlu rahat ulaşmanız için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz.
Tabi ki bu transfer rezervasyonunu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu konuda size bilgilendirmek istedik.

Havalimanı Belek Transfer;

Binek araçla havalimanı transfer yapmak yasal olarak uygun değildir. Aracın trafik veya yetkili kurumlarca denetlenmesi durumunda hem taşıyıcıya hem şoföre hem de siz yolcularımız 3 ayrı ceza yazılmaktadır. Bu cezai işlem sonrası çevirmenin olduğu yerde araç bağlanmakta siz araçtan indirilerek kendi çabalarınızla konaklama mekânına gitmeniz gerekecektir.
Belek Havalimanı transfer rezervasyonu yaparken ilgili yasa gereği seyahat edecek yolcuların isim ve soy isimlerinin yolcu güvenliği açısından tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Havalimanı Belek transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Belek Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz.
Herhangi bir sorun veya problemle karşılaşmanız durumunda 7/24 bizim transfer hattımız olan +90 850 255 07 23 ulaşabilirsiniz. Bize 724 Whatsapp hattında da ulaşabilirsiniz.

Tüm bu kolaylıkların yanında ödeme konusunda da elimizden gelen tüm kolaylıkları sağlamaya çaba gösterdik. Siz değerli misafirlerimize 3 üç farklı ödeme yöntemi belirledik.

Havalimanı Belek Transfer Ödeme Seçenekleri;

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme

+90 541 686 02 22 veya +90 545 686 68 24 veya info@ulasimtransfer.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Leave a Comment