Belek Vito Transfer

Belek Vito Transfer

Antalya’da tatil yapacaksınız. Belek  ulaşım  hizmetiniz Vito ile  Transfer yapacağız. Ama transfer satın alma konusunda yani havalimanından otele nasıl gideceğim diye düşünüyorsunuz. Antalya Belek’ te bulunan bir otelden rezervasyon yaptırdınız.

Rezervasyon formuna buradan ulaşabilirsiniz. Burada hangi otele gideceğinizi seçmeniz gerekiyor.

Daha sonra yolculuğunuzun ne zaman gerçekleşeceği bilgisini gireceksiniz.  Transfer hizmetini kaç kişi için aldığınızı belirteceksiniz. Daha sonra aracı seçeceksiniz. İlgili yasa gereği tüm yolcuların isim soy isimleri karayollarının bilgi sistemine girmekteyiz. Daha sonra ödeme seçeneklerimizin olduğu sayfaya yönlendirileceksiniz.

Buradan size uygun seçeneği işaretleyerek seçerek işleme devam edebilirsiniz.

Sıra Havaalanından Belek’te bulunan otelinize ve tatilinizin bitmesinin ardından havalimanına nasıl gideceksiniz ? Bu konuda transfer satın alırken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Öncelikle transfer hizmetini kesinlikle kurumsal bir firmadan satın alınız. Ben firmanın kurumsal olduğunu nereden anlayacağım diyorsanız buı konudada sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Öncelikle transferi yapacak olan firmanın kurumsal bir telefon hattının olup olmadığını kontrol ediniz. 7/24 ulaşabileceğiniz birileri olduğunu teyit ediniz.

Firmanın ödeme seçenekleri kurumsallık konusunda size bilgi sunabiliri sadece nakit ödeme veya havale alan firmalar hakkında daha detaylı araştırma yapmanızı öneririz.

Transfer hizmeti rezervasyonunu web sitemizden yapabilirsiniz.

Tüm bunların yanında 7/24 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz +90 850 255 07 23 numaralı telefondan veya +90 541 686 02 22 wattsap hattından ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Vip vito turizm sektörü havalimanı taşımacılığında yoğunlukla kullanılan bir araç marka ve modelidir. Bu aracın yoğun şekilde kullanılmasının sebebi ise yıldız işareti ve transfer satın alan insanların mercedes sevgisidir. Bunun yanında en çok kullanılan araç marka ve modellerinden biride Volswagen Transporter veya Volswagen Carevelle dir. Bu iki araçta turizm sektöründe havalimanı transfer hizmetinde oldukça yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Bunun yanısıra transfer aracının mercedes vitomu yoksa volswagen carevelle mi olduğu aslında yolcu için çok önem teşkil etmemektedir. Asıl önemli olan zamanında ekonomik güvenli ve konforlu bir yolculuk sağlanıp sağlanmayacağıdır. Siz misafirlerimizin öncelikleri bizim önceliğimizdir ilkesi ile hizmet vermeyi amaç ve şiar edinmiş firmamızda bu konuda sorun yaşamayacağınızı umarız.

www.airportstransferturkey.com

Leave a Comment