Champion Holiday Transfer

Antalya Havaalanı Champion Holiday Ulaşım Göynük Transfer

Antalya Turizm Bölgesinden Kemer’de hizmet veren Champion Holiday’de tatil yapma kararı verdiniz. Champion Holiday Ulaşım Göynük Transfer hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışacağız.

Champion Holiday Antalya Havalimanı’na 80,99 km uzaklıkta olup, transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 1 saat 59 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Transfer hizmetini deneyimli sürücülerimizle, konforlu bakımlı ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel operasyon ekibi bulunan firmamızda, transfer hizmetinin kaliteli, konforlu zamanında ve ekonomik olması için maksimum çaba göstermekteyiz.

Antalya Havaalanı Kemer Transfer rezervasyonu için geliş saati ve tarihi, yolcu sayısı ve güvenliğiniz açısından ilgili yasa gereği araçta bulunacak olan kişilerin ad ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Bu bilgilerin yanında havayolu şirketinin adı ile uçuş kodunun kesinlikle bizlere bildirmesi gerekmektedir.

Siz değerli misafirlerimizi havalimanında bekletmemek için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın takip edilmektedir.

Bu yılki tatilinizde, Türkiye’nin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Kemer Turizm Bölgesi’ni tercih ettiniz. Antalya’ya geldikten sonra bölgede bulunan kaliteli restoranlarda harika lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusunun yoğunluğunda bir şeyler içmeyi lütfen ihmal etmeyiniz.

Antalya Havalimanından Kemer Turizm Bölgesi’ne gerçekleştirmeyi planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorunuz veya probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden veya 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz kendimizi geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Mümkün olduğu kadar uygun ücret karşılığında konforlu, ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Kemer Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlarımızdan bir tanesini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan rezervasyon formu ile Champion Holiday Ulaşım Göynük Transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretini ödeyebilmeniz için farklı alternatifler sunmaktayız;

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

www.airportstransferturkey.com www.airportstransferturkey.com

Champion Holiday Village Telefon Adres ve İletişim Detayları

Share and Enjoy !

0Shares
0