Club Hotel Sunbel Transfer

Havalimanı Club Hotel Sunbel Ulaşım Göynük Transfer

Club Hotel Sunbel Ulaşım Göynük Transfer;

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Göynük’te bulunan Club Hotel Sunbel, Antalya Havalimanı’na 51,57 Km mesafedir.

Antalya Havaalanından, Göynük’de bulunan Asel Resort Hotel transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 28 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.

Club Hotel SunbelHavalimanı transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.

Antalya’da tatilinizi yaparken Göynükte bulunan birbirinden çeşitli ve lezzetli lokantalarında yemek yiyebilirsiniz. Tabi ki deniz kokusunun geldiği Göynük’te bir akşam bir şeyler içmeyi ihmal etmeyin.

Antalya Havaalanından şehrin kalbinde yer alan naçizane turizm bölgesi olan Göynük’te yer alan pansiyon, apart, otel ve tüm konaklama mekanlarına kaliteli, özgün, konforlu ve ekonomik transfer yapmaktayız.

Club Hotel Sunbel Ulaşım Göynük Transfer;

Havalimanı Göynük Transfer rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir.

Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Antalya Havalimanından Club Hotel SunbelTransfer yapmayı planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapmaya çalışacağız.

Bir sorununuz ve probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com Mail adresinden ve 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önem arz etmektedir.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Havalimanı Göynük transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

Göynük Transfer Ödeme Alternatifleri;

Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme

Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme

Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

Göynük Turizm Bölgesinde Gezilmesi Görülmesi Gereken Yerler

Kaleiçi Sahili,

Beydağları Sahil Milli Parkı,

Yanartaş,

Gelidonya Feneri,

Suluada,

Kaleiçi Harabeleri,

Karagöz Sahili,

Musa Dağı,

Korsan Koyu,

Durusu,

Airport Transfer Turkey

Club Hotel Sunbel Telefon Adres İletişim Bilgileri

Share and Enjoy !

0Shares
0