About Us

Hakkımızda2
Hakkımızda5

Who We Are?

Safe and Comfortable Transfer Service

We have been providing chauffeured private transfer service to Antalya airport and all hotels in Antalya region since 2015. Our company, which started as a small business, has grown into the leading provider of VIP transport and transfer in the region. We are proud to offer comprehensive VIP transfer service to meet all your needs with first class customer service. Our goal is to make your travels safe, effortless and on schedule.

Why Choose Us?

0 +

Happy Customers

0 +

Pleasant Transfers

0 +

Comfort Vehicles

0 +

Locations

Mission

Vision

Our Vision

The main goal of our company, which gives importance to the ideas and preferences of its guests, and prioritizes the comfort of their travels and customer satisfaction, is to be the most preferred transportation transfer company in the Antalya region by providing personalized VIP airport transfer service with the highest quality, the most economical and the most punctual.

Our Mission

Our mission is to provide comfortable, safe, timely and best price transfers from the airport to their hotels or accommodation places and return to the airport for domestic and foreign tourists traveling to Antalya.

To be on time and safe is our strength, in order to make our clients choose us again for their next travel.

Our Competences

P Profesyonellik

Profesyonellik

Deneyimli kadromuz ve son derece profesyonel sürülerimiz ile güvenli, konforlu ve zamanında ulaşım, en iyi müşteri hizmetleri, tutarlı ve uygun fiyatlandırma sağlamada istikrarlıyız.

T Taahhüt

Taahhüt

Haftanın yedi günü yirmi dört saat ulaşım hizmeti veriyoruz. İster iş ister tatil için şoförlü bir araca ihtiyacınız olsun, evinizin yakınında veya yeni bir şehirde biz her zaman yanınızdayız.

V Verimlilik

Verimlilik

Araçlarımız her türlü seyahat ve yolcu için tam donanımlı ve geniştir. Çocuk koltuğu, bisiklet, spor malzemelerinin taşınması vb. özel ihtiyaçlarınız gerekli her türlü ekipmanı sağlıyoruz..