Mercedes Vito 9+1;

Araç A segmentinde bir araçtır. Tamamen konforunu rahatını düşünen misafirlerimize uygundur. Araç içinde istenildiğinde çocuk koltuğu eklenebilmektedir. Klima ve tüm telefon şarjları mevcuttur. İstenildiği takdirde ek telefon pil doldurma ünitesi temin edilebilmektedir.

Antalya Havalimanı transfer aracı olarak sizlerin rahatlığını ve konforunu düşünmek zorundayız. Antalya’da tatil yapmaya geldiğiniz tarihler antalyanın nem oranının en yüksek olduğu sıcaklığın tavan yaptığı süreçtir. Bundan dolayıdır ki en önemli etkenlerden biri havalimanından transfer noktasına giderken rahat, konforlu ve serin şekilde gitmeniz. Bunu da klima konusunda başarılı olan mercedes ve volswagen marka araçlarla sağlamaya çalışıyoruz. Sizlerin konfor ve güvenliğini ön planda tutan firmamız ülke ekonomik koşullarını da göz önünde bulundurarak araçlarını mümkün olduğu kadar yenilemektedir. Araçların konforlu modeli yüksek ve güvenlikli olmasının yannda sürücülerimizinde aynı oranda güvenilir olması toptan kalite yönünden önem arz etmektedir.

Mercedes Vito 9+1 

Araçlarımızda turizm sektöründe çalışan araçlarda bulundurulması zorunlu olan D2 ve TÜRSAB belgeleri bulunmaktadır. Bunun yanında siz yolcularımızın her türlü olumsuzluklara karşı savunmasız ve güçsüz kalmamaları için tüm kolduklarımız 2020 yılı itibari ile 178.000 TL koltuk teminatlı sigorta yaptırılmış olarak hizmet vermektedir.

Mercedes Vito 9+1 transfer aracımız siz misafirlerimizin temel ihtiyaçlarına cevap verebilecek teknik donanınlara sahiptir. Havalimanından Antalya’da bulunan tüm turizm merkezlerine transfer hizmeti ekonomik güvenli ve konforlu olarak vermekteyiz. Her mutlu misafir beraberinde bizlere daha çok misafir getireceğinden daha bir dikkatli ve özenli davranmaktayız.

Filomuz Hakkında detaylı bilgi için tıklayabilrisiniz. Eğer yurtdışı transfer hizmeti almak isterseniz Antalya Airports Transfer 

Antalya Havalimanı Transfer firmaları arasında hizmet veren paylaşımlı yolculuk olarak nitelendirdiğimiz shuttle sitemi ile aramızdaki farkı bilmeniz gerekmektedir. Firmamız sadece kişiye özel transfer hizmeti vermektedir.

Transfer rezervasyonu yaparken sizlerin rahatlığı ve konforu için üç farklı ödeme yöntemi hazırladık bu yöntemlerden ilki rezervasyon esnasında ücretin tamamını kredi kartı ile güvenli ssl sertifikalı sitemizde gönül rahatlığı ile ödeyebilrisiniz. İkinci seçeneğimiz ise havalimanı transfer ücretinin %20 sini kredi kartı ile ödeyip geri kalan tutarı transfer hizmetinin bitimi sonrası sürücümüze takdim edebilirsiniz. Son ödeme alternatifimiz ise rezervasyonu yaparak ödemenin tamamını transfer sonrası yapabilirisiniz.

100 km için yakıt ücrete dahildir. 100 km üzeri mesafede ekstra yakıt ücreti km başına 2,5 TL’dir.