Havalimanı Antalya Merkez Transfer;

Antalya Havalimanından Antalya Merkez’te bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Antalya Merkez transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Antalya Merkez’e gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Havalimanı Antalya Merkez arası normal hava koşullarında ortalama 1 saat 45 dakika sürmektedir. Havalimanı Antalya Merkez arası kaç km diye merak ediyorsanız bunun cevabı 90-100 km olarak, Antalya Merkez Otelleri’ne göre değişmektedir.
Antalya Havalimanı Transferi denildiği zaman akla gelen geçmişi ve operasyon ekibi ile siz misafirlerimizin tatile güzel başlaması ve tatil bitiminde evinize huzurlu rahat ulaşmanız için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz.
Tabi ki bu transfer rezervasyonunu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu konuda size bilgilendirmek istedik.

Öncelikle binek araçla havalimanı transfer yapmak yasal olarak uygun değildir. Aracın trafik veya yetkili kurumlarca denetlenmesi durumunda hem taşıyıcıya hem şoföre hem de siz yolcularımız 3 ayrı ceza yazılmaktadır. Bu cezai işlem sonrası çevirmenin olduğu yerde araç bağlanmakta siz araçtan indirilerek kendi çabalarınızla konaklama mekânına gitmeniz gerekecektir.
Antalya Merkez Havalimanı transfer rezervasyonu yaparken ilgili yasa gereği seyahat edecek yolcuların isim ve soy isimlerinin yolcu güvenliği açısından tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Havalimanı Antalya Merkez transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Antalya Merkez Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz.
Herhangi bir sorun veya problemle karşılaşmanız durumunda 7/24 bizim transfer hattımız olan +90 850 255 07 23 ulaşabilirsiniz. Bize 724 Wattsap hattında da ulaşabilirsiniz.

Tüm bu kolaylıkların yanında ödeme konusundada elimizden gelen tüm kolaylıkları sağlamaya çaba gösterdik. Siz değerli misafirlerimize 3 üç farklı ödeme yöntemi belirledik.

Ödeme Seçenekleri;

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme

+90 541 686 02 22 veya +90 545 686 68 24 veya info@ulasimtransfer.com adresine mail atabilirsiniz.

Antalya Otelleri arasında bulunan Casa De Sirena Apart’de tatil yapmaya karar verdiniz. Casa De Sirena Apart Ulaşım Lara Transfer hizmetini en güzel şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Casa De Sirena Apart Antalya Havalimanı’na 14,36 km mesafe olup, transfer süresi normal hava şartlarında yolculuğumuz ortalama 21 dakika sürmektedir. Antalya Havalimanı Transfer hizmetini donanımlı sürücülerimizle, bakımlı konforlu ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, transfer hizmetini kaliteli, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Havalimanı transfer hizmetinin sorunsuz, kusursuz ve zamanında sağlanması için azami gayret ve çabamızı göstermekteyiz. Antalya Havalimanı Transfer rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, yolcu sayısı ve güvenliğiniz açısından kişilerin isim ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir. Ayrıca havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını kesinlikle bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Casa De Sirena Apart Ulaşım Lara Transfer;

Bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için Türkiyenin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Antalya’yı tercih ettiniz. Antalya’ya geldikten sonra bölgede bulunan enfes restoranlarda mükemmel lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusu eşliğinde bir şeyler içmeyi unutmayınız. Antalya Havalimanından yapmayı planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorununuz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden ve 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önem arz etmektedir. Uygun fiyata konforlu, ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti alabilirsiniz. www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. Havalimanı Kalkan Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz. Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Casa De Sirena Apart transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelinin ödenmesi için üç farklı alternatif bulunmaktadır.
  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.
  www.airportstransferturkey.com