Havalimanı Kaleiçi Transfer;

Bütün bir yılı yaşamınızı kazanmak için çalıştınız. Artık kendinize bir ödül verme zamanınız geldi. Bu ödül Antalya Turizm şehrinde tatil yapmak. Bu hayalinizi gerçekleştirmek için Antalya Merkezde bulunan nadide bölgelerden biri olan Kaleiçinde bir Pansiyon veya Apart ayarlayacaksınız. Sonra ise antalyanın yoğun sıcağının ve nemin % 100’ün üzerinde olduğu günlerde sıkıntı yaşamadan belirlediğiniz konaklama mekanına ulaşmak istiyorsunuz.

Bunu birkaş farklı yöntemle gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere bu yöntemlerden ve bu yöntemlerin avantaj ve dezavantajlarından bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle birinci sırada dünyanın her yerinde kullanılan en eski yöntem olan taksi seçeneği;

Bunun için Antalya Havalimanı gelen yolcu kapısından çıktığınızda sizi 4 gözle bekleyen taksiciler le karşılaşırsınız. Taksi taksi lazımmı diye önünüzü keserler. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işini gayet iyi yapan kaliteli araçları ile güzel hizmet veren insanlar vardır bu insanlarla karşılaşmanız sizin şansınıza kalmıştır. Fakat diğer taksicilerle karşılaşırsanız buda tatilinize kötü bir deneyimle karşılaşmanıza sebeb olur ki bu durumu hiçbir tatilci istemez.

Bu ulaşım seçeneğinin maliyetine gelecek olursak yaklaış 15 km mesafede tahminen normal hava koşullarında 25-35 dakika arasında sürmekte ve maliyet olarak ise 70-90 tl arasında değişmektedir.

Havalimanı Kaleiçi Transfer;

Diğer bir seçeneğinin ise havalimanından belirli saatler arasında geçen tramway hizmetidir. Çıktıktan sonra Antalyanın o sıcak ve nemden kavrulan sıcağında tramway istasyonuna bavullarınız ile yürüyecek sonra tramway saatini bekleyeceksiniz tramwaydan indikten sonra ise konaklayacağınız mekana yürüyerek gidecekseniz. Bu ise dinlenmek için geldiğiniz tatilin size ızdırap olmasına sebeb olacaktır. Maliyet açısından ise kişi başı 3,5 TL civarındadır.

Gelelim sizin konforunuz ve rahatlınızı sağlayacak olan özel transfer hizmetine;

Antalya Havalimanında sizi konaklayacağınız mekana Kaleiçindeki Apart veya Pansiyona götürecek siz gelmeden önce aracın içi normal derecede seyahat edebilecek soğukluğa getirilmiş size özel sadece sizin seyahat edeceğiniz özel transfer aracı tarafımızdan sağlanmaktadır.

Maliyeti ise konaklama mekanınaza göre 100-125 TL arasında değişmektedir.

Call Now ButtonRezervasyon Yap