Havalimanı Kaş Transfer;

Antalya Havalimanından Kaş’te bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Kaş transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Kaş’e gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Havalimanı Kaş transfer süresi normal hava koşullarında ortalama 3 saat 45 dakika sürmektedir. Havalimanı Kaş arası kaç km diye merak ediyorsanız yaklaşık 220 km olmakla beraber, Kaş Otelleri’ne göre değişmektedir.
Antalya Havalimanı Transferi denildiği zaman akla gelen geçmişi ve operasyon ekibi ile siz misafirlerimizin tatile güzel başlaması ve tatil bitiminde evinize huzurlu rahat ulaşmanız için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz.Tabi ki bu transfer rezervasyonunu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu konuda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Binek araçla havalimanı transfer yapmak yasal olarak uygun değildir. Aracın trafik veya yetkili kurumlarca denetlenmesi durumunda hem taşıyıcıya hem şoföre hem de siz yolcularımız 3 ayrı ceza uygulanmaktadır. Bu cezai işlem sonrası kontrolün yapıldığı yerde araç bağlanmakta, aracta seyahat eden yolcular araçtan indirilerek kendi çabalarınızla konaklama mekânına gitmeniz istenmektedir.
Kaş Havalimanı transfer rezervasyonu yaparken ilgili yasa gereği seyahat edecek yolcuların isim ve soy isimlerinin yolcu güvenliği açısından tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Havalimanı Kaş transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın harika doğası ile ön plana çıkan Kaş Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım hizmetini güvenilir, ekonomik ve konforlu olabilmesi için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz.
Herhangi bir sorun veya problemle karşılaşmanız durumunda 7/24 bizim transfer hattımız olan +90 850 255 07 23 ulaşabilirsiniz. Bize 724 Wattsap hattında da ulaşabilirsiniz.

Tüm bu kolaylıkların yanında ödeme konusundada elimizden gelen tüm kolaylıkları sağlamaya çaba gösterdik. Siz değerli misafirlerimize 3 üç farklı ödeme yöntemi belirledik.

Havalimanı Kaş Transfer Ödeme Seçenekleri;

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme

+90 541 686 02 22 veya +90 545 686 68 24 veya info@ulasimtransfer.com adresine mail atabilirsiniz.

Call Now ButtonRezervasyon Yap