Havalimanı Belek Transfer;

Antalya Havalimanından Belek’te bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur.

Havalimanı Belek transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır.

Havaalanından Belek’e gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir. Havalimanı Belek arası normal hava koşullarında ortalama 45 dakika sürmektedir. Havalimanı belek arası kaç km diye merak ediyorsanız bunun cevabı 30-35 km olarak, Belek Otelleri’ne göre değişmektedir.

Antalya Havalimanı Belek Transferi denildiği zaman akla gelen geçmişi ve operasyon ekibi ile siz misafirlerimizin tatile güzel başlaması ve tatil bitiminde evinize huzurlu rahat ulaşmanız için elimizden gelen tüm çabayı sarfetmekteyiz.
Tabi ki bu transfer rezervasyonunu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bunları size hatırlatmak istedik.

Öncelikle binek araçla havalimanı belek arasında transfer yapmak yasal olarak uygun değildir. Aracın trafik veya yetkili kurumlarca dnetlenmesi durumunda hem taşıyıcıya hem şoföre hemd siz yolcularımız 3 ayrı ceza yazılmaktadır. Bu cezai işlem sonrası çevirmenin olduğu yerde araç bağlanmakta siz araçtan indirilerek kendi çabalarınızla konaklama mekanı olan Belek Otelleri arsında seçtiğiniz otele gitmeniz gerekecektir.

Belek Havalimanı transfer rezarvasyonu yaparken ilgili yasa gereği seyahat edecek yolcuların isim ve soyisimlerinin yolcu güvenliği açısından tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Havalimanı Belek transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.

Antalyan’ın çok güzel bir turizm bölgesi olan Belek Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz.
Herhangi bir sorun veya problemle karşılaşmanız durumunda 7/24 bizim transfer hattımız olan +90 850 255 07 23 ulaşabilirisiniz.
bize 724 wattsap hattında da ulaşabilirisiniz +90 541 686 02 22 veya +90 545 686 68 24 veya info@ulasimtransfer.com adresine mail atabilirsiniz.

Call Now ButtonRezervasyon Yap