kahramanlar hotel ulasim kas transfer

Havalimanı Kahramanlar Hotel Ulaşım Kaş Transfer

Antalya Kaş Turizm bölgesinde Kahramanlar Hotel’da tatil yapma kararı verdiniz. Kahramanlar Hotel Ulaşım Kaş Transfer hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışacağız.

Kahramanlar Hotel Antalya Havalimanı’na 80,99 km uzaklıkta olup, transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 1 saat 59 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Transfer hizmetini deneyimli sürücülerimizle, konforlu bakımlı ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel saha operasyon ekibi bulunan firmamızda, transfer hizmetinin kaliteli, konforlu zamanında ve ekonomik olması için maksimum çaba göstermekteyiz.

Antalya Havalimanı Kaş Transfer rezervasyonu için geliş saati ve tarihi, yolcu sayısı ve güvenliğiniz açısından ilgili yasa gereği araçta bulunacak olan kişilerin isim ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Bu bilgilerin yanında havayolu şirketinin adı ile uçuş kodunun kesinlikle bizlere bildirmesi gerekmektedir.

Siz değerli misafirlerimizi havalimanında bekletmemek için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın takip edilmektedir.

Antalya’nın kaş bölgesine geldiğinizde gezmeden gitmemeniz gereken yerler vardır. Patara plajını kesinlikle görmelisiniz. Kaputaş plajında denize girmelisiniz. Kekova batık şehirde görmeniz gereken yerlerden biridir.

Bu yılki tatilinizde, Türkiye’nin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Kaş’ı tercih ettiniz. Antalya’ya geldikten sonra bölgede bulunan seçkin restoranlarda enfes lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusunun yoğunluğunda bir şeyler içmeyi ihmal etmeyiniz.

Antalya Havalimanından gerçekleştirmeyi planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorunuz veya probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden veya 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz kendimizi geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Uygun ücret karşılığında konforlu, ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Manavgat Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Kahramanlar Hotel Ulaşım Kaş Transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelini ödeyebilmeniz için farklı alternatifler sunmaktayız;

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

www.airportstransferturkey.com www.airportstransferturkey.com

Kahramanlar Hotel Ulaşım Kaş Telefon Adres İletişim Bilgileri

Share and Enjoy !

0Shares
0