kamelya collection fulya hotel ulasim colakli transfer

Antalya Havaalanı Kamelya Collection Fulya Hotel Ulaşım Transfer

Antalya Manavgat Otelleri arasında bulunan Kamelya Collection Fulya Hotel’de tatil yapma kararı aldınız. Kamelya Collection Fulya Hotel Ulaşım Transfer hizmetini en iyi şekilde yapmaya çalışacağız.

Kamelya Collection Fulya Hotel Antalya Havaalanı’na 80,99 km mesafe olup, transfer süresi normal hava koşullarında yolculuğumuz ortalama 1 saat 59 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Transfer hizmetini deneyimli şoförler, konforlu bakımlı ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Arkasında deneyimli ve profesyonel saha operasyon ekibi bulunan firmamızla, transfer hizmetini kaliteli, konforlu zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.

Antalya Havalimanı Manavgat Transfer rezervasyonu için geliş saati ve tarihi, misafir sayısı ve güvenliğiniz açısından kişilerin isim ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Bu bilgilerin yanında havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış saati ve havaalanı ile uçuş numarasını kesinlikle bizlere bildirmesi gerekmektedir.

Sizleri Havaalanında bekletmemek için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın tekeri piste değdiği anda tarafımıza bilgisi gelmektedir.

Kamelya Collection Fulya Hotel Ulaşım Transfer;

Bu sene tatilinizde, Türkiye’nin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Manavgat’ı tercih ettiniz. Antalya’ya geldikten sonra bölgede bulunan seçkin restoranlarda enfes lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusunun yoğunluğunda bir şeyler içmeyi ihmal etmeyiniz.

Antalya Havalimanından gerçekleştirmeyi planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorunuz veya probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden veya 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz kendimizi geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Uygun fiyata konforlu, ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Manavgat Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Kamelya Collection Fulya Hotel transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelinin ödenmesi için üç farklı alternatif bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

www.airportstransferturkey.com

Kamelya Fulya Hotel Telefon Adres İletişim Bilgileri