La Perla Resort Otel Transfer

Havalimanı La Perla Resort Hotel Ulaşım Kemer Transfer

Antalya ili Kemer ilçesine bağlı, Kemer Turizm bölgesinde bulunan La Perla Resort Hotel Ulaşım Kemer Transfer hizmeti vermekteyiz. La Perla Resort Hotel Antalya Havaalanı’na 49,32 km uzaklıkta olup, transfer süresi normal hava koşullarında ortalama 58 dakikadır.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer hizmetini deneyimli sürücülerimizle, bakımlı konforlu ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Arkasında güçlü ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, transfer hizmetini kaliteli, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Havalimanı transfer hizmetinin sorunsuz, kusursuz ve zamanında sağlanması için azami gayret ve çabamızı göstermekteyiz.

Havalimanı Kemer Transfer rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, yolcu sayısı ve güvenliğiniz açısından kişilerin ad ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Ayrıca havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını kesinlikle tarafımıza bildirmesi gerekmektedir.

Sizleri havalimanında bekletmemek için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızı takip etmekteyiz. Uçağınız piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

La Perla Resort Hotel Ulaşım Kemer Transfer;

Bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için Antalya’nın en güzel turizm merkezlerinden biri olan Kemer’yı tercih ettiniz. Kemer’ya geldikten sonra bölgede bulunan enfes restoranlarda mükemmel lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusu eşliğinde bir şeyler içmeyi unutmayınız.

Antalya Havalimanından Kemer turizm bölgesine yapmayı planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorununuz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden ve 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önem arz etmektedir.

Antalya Havalimanından Kemer tatil bölgesinde taksi hizmeti bulunmaktadır. Fakat Antalya Havalimanı Kemer arası uzaklık 70 kilometre olup normal taksi ücret 250-300 TL arası tutmaktadır.

Bu taksi ücreti göz önüne alındığında, daha konforlu ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti alabilirsiniz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Patara Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Villa La Perla Resort Hotel transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelinin ödenmesi için üç farklı alternatif bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

 

www.airportstransferturkey.com

La Perla Resort Hotel Telefon Adres İletişim Bilgileri