lara world hotel ulasim transfer

Havalimanı Lara World Hotel Ulaşım Transfer

Antalya ili Muratpaşa ilçesine bağlı, Lara Turizm bölgesinde bulunan Lara World Hotel Ulaşım Kundu Transfer hizmeti vermekteyiz. Lara World Hotel Antalya Havaalanı’na 13,95 km uzaklıkta olup, transfer süresi normal hava koşullarında ortalama 25 dakikadır.

Antalya Havalimanı Lara Transfer hizmetini deneyimli sürücülerimizle, bakımlı konforlu ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Arkasında güçlü ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, transfer hizmetini kaliteli, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştirmeye çalışıyıruz.

Havalimanı transfer hizmetinin sorunsuz, kusursuz ve zamanında sağlanması için azami gayret ve çabamızı göstermekteyiz.

Havalimanı Lara Transfer rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, yolcu sayısı ve güvenliğiniz açısından kişilerin ad ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Ayrıca havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını kesinlikle tarafımıza bildirmesi gerekmektedir.

Sizleri havalimanında bekletmemek için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızı takip etmekteyiz. Uçağınız piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Lara World Hotel Ulaşım Kundu Transfer;

Bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için Antalya’nın en güzel turizm merkezlerinden biri olan Patara’yı tercih ettiniz. Patara’ya geldikten sonra bölgede bulunan enfes restoranlarda mükemmel lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusu eşliğinde bir şeyler içmeyi unutmayınız.

Antalya Havalimanından Kundu Lara turizm bölgesine yapmayı planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorununuz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden ve 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önem arz etmektedir.

Antalya Havalimanından Kundu Lara tatil bölgesinde taksi hizmeti bulunmaktadır. Fakat Antalya Havalimanı Kundu Lara arası uzaklık 14 kilometre olup normal taksi ücret 80-100 TL arası tutmaktadır.

Bu taksi ücreti göz önüne alındığında, daha konforlu ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti alabilirsiniz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Patara Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Villa Lara World Hotel transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelinin ödenmesi için üç farklı alternatif bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

 

www.airportstransferturkey.com

 

Lara World Hotel Telefon Adres İletişim Bilgileri

Share and Enjoy !

0Shares
0