limak lara deluxe ulasim hotel transfer

Havalimanı Limak Lara Deluxe Hotel Ulaşım Transfer

Antalya Merkez Kundu Lara Turizm bölgesinde Limak Lara Deluxe Hotel’de tatil yapma kararı verdiniz. Limak Lara Deluxe Hotel Ulaşım Transfer hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışacağız.

Limak Lara Deluxe Hotel Antalya Havalimanı’na 80,99 km uzaklıkta olup, transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 1 saat 59 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Transfer hizmetini deneyimli sürücülerimizle, konforlu bakımlı ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel saha operasyon ekibi bulunan firmamızda, transfer hizmetinin kaliteli, konforlu zamanında ve ekonomik olması için maksimum çaba göstermekteyiz.

Antalya Havalimanı Kundu Lara Transfer rezervasyonu için geliş saati ve tarihi, yolcu sayısı ve güvenliğiniz açısından ilgili yasa gereği araçta bulunacak olan kişilerin isim ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Bu bilgilerin yanında havayolu şirketinin adı ile uçuş kodunun kesinlikle bizlere bildirmesi gerekmektedir.

Siz değerli misafirlerimizi havalimanında bekletmemek için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın takip edilmektedir.

Bu yılki tatilinizde, Türkiye’nin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Kundu Lara Turizm Bölgesi’ni tercih ettiniz. Antalya’ya geldikten sonra bölgede bulunan seçkin restoranlarda enfes lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusunun yoğunluğunda bir şeyler içmeyi ihmal etmeyiniz.

Antalya Havalimanından Kundu Lara Turizm Bölgesi’ne gerçekleştirmeyi planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorunuz veya probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden veya 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz kendimizi geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Uygun ücret karşılığında konforlu, ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Lara Kundu Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Limak Lara Deluxe Hotel Ulaşım Transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelini ödeyebilmeniz için farklı alternatifler sunmaktayız;

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

www.airportstransferturkey.com www.airportstransferturkey.com

Share and Enjoy !

0Shares
0