lizo hotel ulasim kalkan transfer

Havalimanı Lizo Hotel Ulaşım Kalkan Transfer

Antalya ilimizin Kaş ilçesine bağlı, Kalkan Turizm bölgesinde bulunan Lizo Hotel Ulaşım Kalkan Kaş Transfer hizmeti vermekteyiz. Lizo Hotel Antalya Havalimanı’na 213,52 km mesafe olup, transfer süresi normal hava şartlarında yolculuğumuz ortalama 3 saat 33 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Kaş Kalkan Transfer hizmetini donanımlı sürücülerimizle, bakımlı konforlu ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, transfer hizmetini kaliteli, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.

Havalimanı transfer hizmetinin sorunsuz, kusursuz ve zamanında sağlanması için azami gayret ve çabamızı göstermekteyiz.

Havalimanı Kaş Kalkan Transfer rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, yolcu sayısı ve güvenliğiniz açısından kişilerin isim ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Ayrıca havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını kesinlikle bildirmesi gerekmektedir.

Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Lizo Hotel Ulaşım Kalkan Kaş Transfer;

Bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için Antalya’nın en güzel turizm merkezlerinden biri olan Kalkan’ı tercih ettiniz. Kalkan’a geldikten sonra bölgede bulunan enfes restoranlarda mükemmel lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusu eşliğinde bir şeyler içmeyi unutmayınız.

Antalya Havalimanından Kaş Kalkan tatil bölgesine yapmayı planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorununuz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden ve 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önem arz etmektedir.

Antalya Havalimanından Kaş Kalkan tatil bölgesinde taksi hizmeti bulunmaktadır. Fakat Antalya Havalimanı Kaş Kalkan arası uzaklık 242 kilometre olup normal taksi ücreti 900 ile 1.000 TL arası tutmaktadır.

Bu taksi ücreti göz önüne alındığında, daha uygun fiyata daha konforlu ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti alabilirsiniz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Kalkan Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Villa Lizo Hotel transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelinin ödenmesi için üç farklı alternatif bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

 

www.airportstransferturkey.com

Lizo Hotel Telefon Adres İletişim Bilgileri