manavgat maliye misafirhanesi ulasim transfer

Havalimanı Manavgat Maliye Misafirhanesi Ulaşım Transfer

Antalya Manavgat Otelleri arasında bulunan Manavgat Maliye Misafirhanesi ‘de tatil yapma kararı verdiniz. Manavgat Maliye Misafirhanesi Ulaşım Transfer hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışacağız.

Manavgat Maliye Misafirhanesi Antalya Havalimanı’na 80,57 km mesafe olup, transfer süresi normal hava şartlarında yolculuğumuz ortalama 1 saat 21 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Transfer hizmetini deneyimli sürücülerimizle, konforlu bakımlı ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Arkasında deneyimli ve profosyonel saha operasyon ekibi bulunan firmamızla, transfer hizmetini kaliteli, konforlu zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.

Antalya Havalimanı Manavgat Transfer rezervasyonu için geliş saati ve tarihi, misafir sayısı ve güvenliğiniz açısından kişilerin isim ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Bu bilgilerin yanında havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış saati ve havaalanı ile uçuş numarasını kesinlikle bizlere bildirmesi gerekmektedir.

Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın tekeri piste değdiği anda tarafımıza bilgisi gelmektedir.

Manavgat Maliye Misafirhanesi Ulaşım Transfer;

Bu yılki tatilinizde, Türkiyenin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Manavgat’ı tercih ettiniz. Antalya’ya geldikten sonra bölgede bulunan seçkin restoranlarda enfes lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusunun yoğunluğunda bir şeyler içmeyi ihmal etmeyiniz.

Antalya Havalimanından gerçekleştirmeyi planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapacağımızı, bir sorunuz veya probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden veya 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz kendimizi geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Uygun fiyata konforlu, ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Manavgat Transfer rezervasyonunuzu aşağıda bulunan araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Calido Manavgat Maliye Misafirhanesi transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelinin ödenmesi için üç farklı alternatif bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

 

www.airportstransferturkey.com

Manavgat Maliye Misafirhanesi Telefon Adres İletişim Bilgileri

Share and Enjoy !

0Shares
0