miarosa incekum west resort ulasim transfer

Havalimanı Miarosa İncekum West Resort Ulaşım Transfer

Miarosa İncekum West Resort Ulaşım Transfer;

Alanya Hotelleri arasında yer alan, Miarosa İncekum West Resort, Havalimanı’na 98 km mesafe de olup, normal hava şartlarında seyahat süresi 1 saat 20 dakikadır.

Havalimanında olacağınız gün ve saati, kaç kişi geleceğinizi bizlere bildirmelisiniz.

Havalimanı Miarosa İncekum West Resort transfer rezervasyon işlemi sonrasında yapmayı planlayacağımız transfer hizmetinin başarılı olması için özenli davranmaktayız.

Gitmek istediğiniz konaklama mekânını siz belirleyin biz transferinizi gerçekleştirelim. Planlamasını yaptığımız Havalimanı Alanya transfer hizmetinizi, sizlerin bize vereceği bilgiler doğrultusunda yapmaya çalışacağız.

Havaalanından, Alanya transferinizi planlarken, hizmetimizden memnun kalabilmeniz için tüm çabamızı sarf edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Profesyonel sürücülerimizin tamamında SRC2 ve psikoteknik belgeleri vardır. Ayrıca araçlarımızın tamamı karayolları zorunlu koltuk sigortası yaptırılmış olup yolcu taşıma izin belgesi D2 bulunmaktadır.

Alanya Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele araç kiralayarak gitmenin rahatlığını ve konforunu yaşarken, bu rahatlık ve konforun bütçenizi sarsmaması içinde, bütün etkenleri optimize ediyoruz.

Sizleri hava limanından alıp tatilinizi planladığınız Alanya Otellerinden Miarosa İncekum West Resort’e sizin belirlediğiniz tarih ve saatte bırakıyoruz.

Unutamayacağınız bir tatil yaşamanızı ister, bir sorununuz veya talebiniz olması durumunda, 7/24 telefonla, whatsapp veya mail yolu ile bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak istedik.

Miarosa İncekum West Resort Ulaşım Transfer;

Miarosa İncekum West Resort’e sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Havalimanı Alanya transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartınız ile ücretin tamamını ödeme,
  • Kredi kartınız ile transfer ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme,
  • Transfer ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

Antalya Otelleri arasında seçmiş olduğunuzu konaklama mekânına gitmeniz ve tatilinizin bitiminden sonra ikamet ettiğiniz evinize gidebilmeniz için havalimanına kadar sizlere eşlik etmeyi istiyoruz.

Bu birlikteliğimiz sonrasında mutlu ve memnun kalacağınızı umar, bir probleminiz, talebiniz veya şikâyetiniz olması durumunda bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

+90 850 255 07 23 numaralı telefondan veya +90 541 686 02 22 nolu Wattsap hattımızdan ulaşabilirsiniz.

www.airportstransferturkey.com

Miarosa West Resort Telefon Adres İletişim Bilgileri

Share and Enjoy !

0Shares
0