River Boutique Hotel Ulaşım Side Transfer

Havalimanı River Boutique Hotel Ulaşım Side Transfer

River Boutique Hotel Ulaşım Side Transfer;  

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side’de bulunan River Boutique Hotel, Antalya Havalimanı’na 65,27 Km mesafedir.  

Antalya Havaalanından, Side’de bulunan River Boutique Hotel transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 1 saat 29 dakika sürmektedir.  

Antalya Havalimanı transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.  

River Boutique Hotel Havalimanı transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.  

Antalya’da tatilinizi yaparken Side’de bulunan birbirinden çeşitli ve lezzetli lokantalarında yemek yiyebilirsiniz. Tabi ki deniz kokusunun geldiği Side’de bir akşam bir şeyler içmeyi ihmal etmeyin.  

Antalya Havaalanından şehrin kalbinde yer alan naçizane turizm bölgesi olan Side’de yer alan pansiyon, apart, otel ve tüm konaklama mekanlarına kaliteli, özgün, konforlu ve ekonomik transfer yapmaktayız.  

River Boutique Hotel Ulaşım Side Transfer;  

Havalimanı Side Transfer rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. 

Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.  

Antalya Havalimanından River Boutique Hotel Transfer yapmayı planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapmaya çalışacağız.  

Bir sorununuz ve probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresinden ve 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önem arz etmektedir.  

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Havalimanı Side transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.  

Side Transfer Ödeme Alternatifleri;  

Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme  

  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme  
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.  

Side Turizm Bölgesinde Gezilmesi Görülmesi Gereken Yerler  

  • Side Sahili,  
  • Manavgat Şelalesi, 
  • Köprülü Kanyon 
  • Side Harabeleri,  
  • Dim Çayı, 
  • Alanya Kalesi. 

Airport Transfer Turkey  

 

 

Telefon Adres İletişim Bilgileri