route 66 pansiyon ulasim olimpos transfer

Havalimanı Route 66 Pansiyon Ulaşım Olimpos Transfer

Antalya Olimpos Otelleri arasında bulunan Route 66 Pansiyon’de tatil yapmaya karar verdiniz. Route 66 Pansiyon Ulaşım Olimpos Transfer hizmetini başarılı sorunsuz zamanında konforlu ve ekonomik gerçekleştirmeye çalışacağız.

Route 66 Pansiyon Antalya Havaalanı’na 129,99 km uzaklıkta olup, transfer süresi normal hava şartlarında yaklaşık 59 dakika sürecektir.

Antalya Havalimanı Transfer hizmetini başarılı sürücülerimizle, bakımlı konforlu ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Deneyimli ve profesyonel saha operasyon ekibibimizle, transfer hizmetini kaliteli, konforlu zamanında ve ekonomik hale getirmek için bütün çabamızla çalışıyoruz.

Antalya Havalimanı Olimpos Transfer rezervasyonu için geliş saati ve tarihi, misafir sayısı ve güvenliğiniz açısından kişilerin isim ve soyadlarının bildirilmesi gerekmektedir.

Bu bilgilerin yanında havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış saati ve havaalanı ile uçuş numarasını kesinlikle bizlere bildirmesi gerekmektedir.

Sizleri havalimanında bekletmemek için uçuş takip sistem aracılığı ile uçuşunuzu takip etmekteyiz. Uçağınız iniş yaptığı anda tarafımıza bilgisi gelmektedir.

Route 66 Pansiyon Ulaşım Olimpos Transfer;

Türkiyenin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Antalya’da tatil yapmaya karar verdiniz. Antalya’ya gelip tatilinizi yaparken veya tatil sonrasında bölgemizde hizmet vermekte olan restoranlar ve kafelerde harika lezzetli yemeklerinden yemeyi ve deniz kokusunun eşliğinde bir şeyler içmeyi lütfen unutmayınız.

Antalya Havalimanından gerçekleştirmeyi planladığımız transfer hizmetini en güzel şekilde yapmak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizi, bir soru veya probleminiz olması durumunda info@ulasimtransfer.com mail adresimizden veya 7 gün 24 saat hizmet veren +90 850 255 07 23 numaralı telefona bildirmeniz kendimizi geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Uygun fiyata konforlu, zamanında, ekonomik ve güvenilir bir transfer hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz.

www.ulasimtransfer.com her zaman ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Havalimanı Transfer rezervasyonunuzu sizlere hizmet verdiğimiz araçlardan birini seçerek devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Route 66 Pansiyon transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer bedelinin ödenmesi için sizlere üç farklı ödeme seçeneği sunmaktayız;

  • Kredi kartınızla tranfer ücretin tamamını ödeyebilirsiniz,
  • Kredi kartınızla tranfer ücretinin %20’sini ödeyerek, geri kalan kısmını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Transfer ücretinin tamamını transfer hizmeti sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

 

www.airportstransferturkey.com

Route 66 Olimpos Otel Telefon Adres İletişim Bilgileri

Share and Enjoy !

0Shares
0