Akra Barut Hotel Transfer

Antalya Havalimanı Akra Barut Hotel Transfer süresi normal koşullarda ortalama 22 dakikadır. Havalimanı Lara Akra Barut Hotel 16,3 km uzaklıktadır. Lara konaklama mekanlarından  birinde tatil yapmak oldukça iyi fikirdir. Çünkü Lara, Antalya’nın en çok tercih edilen tatil beldelerinden birisidir.

Lara havalimanı transfer hizmetini zamanında, konforlu, güvenli ve ekonomik yapmak için çalışıyoruz. Havaalanı vip ulaşım hizmetini profesyonel sürücülerimiz, uzman ekibimiz, konforlu ve bakımlı araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Akra Barut Hotel Transfer

Lara Akra Barut Hotel Transfer sürecince, size hak ettiğiniz hizmeti sunmak için tüm çabamızı gösteriyoruz. Ayrıca havalimanı ulaşım için herhangi bir talebiniz veya isteğiniz olması durumunda bize iletmenizi rica ediyoruz. Havalimanı transfer seyahat ödemesini internet sitemiz üzerinden kredi kartıyla veya transfer sonrasında nakit olarak yapabilirsiniz. Transfer araçlarımız her transferden önce ve sonra düzenli olarak temizlenmekte ve gerekli hijyen işlemleri yapılmaktadır. Ekiplerimiz gerekli temizlik işlemlerini yaptıktan sonra aracımızı diğer misafirlerimize hizmet için hazır hale getirerek bir sonraki randevu saatini bekliyoruz. Transfer öncesi misafirlerimiz rahatı için araçlarımızı periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Havalimanı Transferini Nasıl Yapıyoruz?

Lara Akra Barut Hotel Transfer öncesi rezervasyon formunu doldururken uçuş numaranızı belirtmeniz gerekiyor. Dolayısı ile uçağınızın iniş zamanını uygulama üzerinden takip ederek operasyona yön veriyoruz. Uçağınızın tekeri piste değdiği zaman “takip ettiğiniz uçak piste indi” bildirimi alıyoruz. Bildirim sonrası şoför arkadaşımız sizi karşılamak için havalimanına doğru hareket ediyor. Sizi havalimanı terminal çıkış kapısında karşılayarak aracınıza kadar eşlik ediyoruz. Sonrasında sizi doğrudan otelinizin resepsiyon kapısına kadar bırakıyoruz.

Lara Akra Barut Hotel’den uçağınızın kalkış saatine göre, otelinizin resepsiyon kapısında bekliyoruz. Unutulmaz bir Antalya tatili sonrasında, havaalanına uçağınızın kalkacağı terminale bırakıyoruz.

Ayrıca Lara’daki tercih ettiğiniz otelinizden farklı bölgelere gitmek isterseniz, 7/24 transfer hizmeti vermekteyiz.

Sentido Zeynep Hotel Transfer

Havaalanı Lara Akra Barut Hotel Transfer Rezervasyonunu Nasıl Yapabilirsiniz?

Son olarak transfer rezervasyonunuzu yapmadan önce aşağıdaki adımları okumanızı rica ediyoruz.

  • Rezervasyonunuzu sitemizdeki online rezervasyon formu ile yapabilirsiniz.
  • Gerekli alanları eksiksiz doldurduktan sonra bilgileriniz bize ulaşıyor.
  • E-posta adresinize rezervasyon bilgilerinizin olduğu bilgilendirme maili geliyor.
  • Telefon numaranızdan sizinle iletişime geçerek transferinizi teyit ediyoruz.
Rezervasyon İçin Sizden İstenecek Bilgiler

Özellikle havalimanı Lara Akra Barut Hotel Transfer hizmetini kusursuz yapabilmemiz için rezervasyon formundaki bilgileri girmeniz gerekiyor. Geliş tarihi ve saati, transfer hizmeti alacak kişi sayısını, güvenliğiniz açısından yolcuların ad-soy-ad bilgileri gereklidir. Transferinizde aksaklık yaşamamanız için rezervasyon formunda uçuş numarasını (TK2410, PC2008, XQ155.vb) belirtmeniz gereklidir.

Havalimanı ulaşım transfer hizmetiyle ilgili talep ve sorularınız için telefon, whatsapp ve e-mail adresimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.